Rubrika: Výtvarné pobyty

Jarní víkend Rokytnice 2012 »

Zveme vás na další tvořivý víkend v Krkonoších. Od pátku do soboty budeme povídat, vyrábět a užívat si jarní pohodu. MÁME POSLEDNÍCH PÁR MÍST!

Slunce, barvy a fajn parta. Takový byl víkend v Krkonoších »

Pořádně jsme kleli v dlouhé frontě před Novou Pakou. Před kruhovým objezdem se v neděli večer desítky aut zašprcly a čekání se protáhlo na hodinu. Byla to po čtyřech dnech strávených malováním a všemožným vyráběním v Krkonoších ale asi jediná velká mizérie. Letošnímu výtvarnému víkendu v Rokytnici nad Jizerou jinak maluji velké a zasloužené plus.

Výtvarný víkend v Krkonoších (nejen pro ženy) »

Oddech, relaxace a nabití energií v partě. To můžete zažít s námi na výtvaném víkendu v Krkonoších. Slibujeme vyžití i pro ty, kteří si myslí, že jsou na výtvarku úplně leví.

Výtvarný pobyt: ZVONIČKA – letos budou dárky včas »

Udělejte si spolu s námi prodloužený víkend v podzimních Krkonoších, vyrobíme si vánoční dárky, načerpáme inspiraci nebo jen dobijeme baterky.

Výtvarný pobyt: Babí léto 2008 aneb Takové to bylo »

Když si s nostalgií prohlížím fotky z Babího léta, tvořivého víkendu pro dámy, je mi jasné, že smích, pohoda a prohřátý podzim prostřednictvím monitoru nepředám.

Babí léto – podzimní výtvarný workshop »

Babí léto – podzimní výtvarný workshop Další dámský víkend plný výtvarných dílen a workshopů! Podzim v inspirativním prostředí rekonstruované chalupy v Buchově u Benešova a v partě lidí na stejné tvořivé vlně.