Dárkový poukaz

Kurz jako dárek pro manželku k Vánocům, kamarádku k narozeninám, či profesora maturitního ročníku. I taková přání se nám objevila v poště. Jestli něco podobného pro své blízké chcete i vy, napište nám na adresu kalod(zavináč)ssudbrno.cz. Pošleme vám hezky zabalený dárkový poukaz na jeden z kurzů, který pořádáme.

Tiffany technika 2100 Kč

Jednodenní kurz i pro začátečníky a nejobvyklejší dárek pro vaše blízké. Absolventy učíme řezat, brousit a skládat skleněné díly tak, aby vznikla tiffany vitráž. Z kurzu si účastníci odnášejí skleněný obrázek o velikosti zhruba 30 x 30 cm. Intenzivní výtvarná nalejvárna se koná v sobotu a trvá asi osm hodin. Více o našem nejpopulárnějším kurzu.

Vitráže do olova 3900 Kč

Dvoudenní kurz pro fajnšmekry. Trochu náročnější technika, která se používá k výrobě výplní dveří a oken. Doporučujeme ji těm, kteří se řemeslu chtějí věnovat, ale kurz v pohodě zvládnou i zruční začátečníci. Výsledkem je pořádná vitráž o velikosti zhruba A3.

Tiffany lampa 4000 Kč

Praktický dvoudenní seminář i pro začátečníky. Je zaměřen na výrobu skleněných prostorových objektů. Společně vyrobíme kulaté či hranaté stínítko na lampu.

Odpolední atelier 600 Kč

Sobotní čtyřhodinovka pro začátečníky i pokročilé. Vyrábíme šperky, ozdoby k zavěšení do okna nebo jiné skleněné maličkosti. Víc informací o odpoledním kurzu.

Chcete dárkový poukaz?

Poukázka má platnost 12 měsíců. Je bez data, obdarovaný si termín kurzu s námi domluví sám. Zabalenou v obálce ji posíláme na dobírku nebo poštou po zaplacení.

Chcete poukázku? Zavolejte Vilémovi na telefonní číslo 721 224 189. Nebo napište e-mail na

kalod(zavináč)ssudbrno.cz. Těšíme se :)