Rubrika: Aktuality

Výroba vitráže »

Tuto vitráž, která má evokovat gotickou růžici, jsem navrhl do soukromého interiéru. Na dalších snímcích jsou vidět jednotlivé kroky výroby vitráže. Postup výroby vitráže si můžete vyzkoušet i Vy v našem kurzu „vitráže do olova“:-).

Lampy a vitráž »

Nejnovější fotky vyrobené vitráže do olova a lamp, z našich kurzů, které jsem nezapomněl vyfotit .

Nové vitráže »

Těchto pár nových kousků přibylo po jednom vydařeném lednovém kurzu vitráží do olova. Každý je výmyslem svého tvůrce a každý je originální.

Ryby »

Ryby jako vitráž Tuto drobnost jsem namaloval a složil do vitráže pro jednu paní jako dárek k narozeninám pro tchána, rybáře.

Jarní víkend Rokytnice 2012 »

Zveme vás na další tvořivý víkend v Krkonoších. Od pátku do soboty budeme povídat, vyrábět a užívat si jarní pohodu. MÁME POSLEDNÍCH PÁR MÍST!

Březen v atelieru »

Jak se venku vyhoupne teplota nad desítku, všichni chtějí opravit nebo vyrobit vitráž. A to my rádi! Sedli jsme si tedy k diáři a dali dohromady další termíny našich víkendových kurzů, abyste se v atelieru cítili dobře, nezakopávali o zkroucené olovo ze starých oken a z kurzu měli příjemný zážitek

Sbalit atelier a tradá do Prahy »

„Myslíš, že budeme sedět na minižidličkách jako děti?“ přemítala Réňa v autě cestou do mateřské školy na ulici Hřibská v Praze-Malešicích. A víte že jo? A ani nám to nevadilo.

Slunce, barvy a fajn parta. Takový byl víkend v Krkonoších »

Pořádně jsme kleli v dlouhé frontě před Novou Pakou. Před kruhovým objezdem se v neděli večer desítky aut zašprcly a čekání se protáhlo na hodinu. Byla to po čtyřech dnech strávených malováním a všemožným vyráběním v Krkonoších ale asi jediná velká mizérie. Letošnímu výtvarnému víkendu v Rokytnici nad Jizerou jinak maluji velké a zasloužené plus.

Výtvarný víkend v Krkonoších (nejen pro ženy) »

Oddech, relaxace a nabití energií v partě. To můžete zažít s námi na výtvaném víkendu v Krkonoších. Slibujeme vyžití i pro ty, kteří si myslí, že jsou na výtvarku úplně leví.

Ornament/ skleněná mozaika »

Výtvarné parafráze orientálního umění pomocí skleněné mozaiky. Bohaté inspirace naleznete ve výstavě Příběhy tisíce a jedné noci v Moravské galerii