Rubrika: Kurzy malby a kresby

Jarní víkend Rokytnice 2012 »

Zveme vás na další tvořivý víkend v Krkonoších. Od pátku do soboty budeme povídat, vyrábět a užívat si jarní pohodu. MÁME POSLEDNÍCH PÁR MÍST!

Slunce, barvy a fajn parta. Takový byl víkend v Krkonoších »

Pořádně jsme kleli v dlouhé frontě před Novou Pakou. Před kruhovým objezdem se v neděli večer desítky aut zašprcly a čekání se protáhlo na hodinu. Byla to po čtyřech dnech strávených malováním a všemožným vyráběním v Krkonoších ale asi jediná velká mizérie. Letošnímu výtvarnému víkendu v Rokytnici nad Jizerou jinak maluji velké a zasloužené plus.

Výtvarný víkend v Krkonoších (nejen pro ženy) »

Oddech, relaxace a nabití energií v partě. To můžete zažít s námi na výtvaném víkendu v Krkonoších. Slibujeme vyžití i pro ty, kteří si myslí, že jsou na výtvarku úplně leví.

Křtiny 2008: První letní malba v plenéru »

Malý výlet do tajů outdoorové malby máme za sebou! Plenérové stojany pod paží, barvy, krásné dámy a jedno místo u lesa plné malin s úchvatným výhledem…

Plenér 1 – kurz malby pod širým nebem »

Plenér 1 – kurz malby pod širým nebem Tramtadadá, je tu první ze série tří prázdninových kurzů malby v přírodě. A jedeme hned zostra! Startovní rozstřel nás čeká v neděli 13. července 2008 ve Křtinách u Brna.